YOKOHAMA E70N je letná pneumatika navrhnutá pre osobné vozidlá a SUV; ktorá zdôrazňuje kombináciu výkonu a komfortu na suchom aj mokrom povrchu. Táto pneumatika je určená pre každodenné použitie a poskytuje spoľahlivú trakciu a ovládateľnosť.E70N je vybavená špeciálnym dezénom vzorku; ktorý poskytuje vynikajúcu stabilitu a ovládateľnosť na suchých cestách; zatiaľ čo zlepšuje odvod vody a zabezpečuje bezpečnosť na mokrých površiach.Tento dizajn tiež znižuje riziko aquaplaningu a poskytuje plynulú a tichú jazdu. Vysoká kvalita materiálu a konštrukcie pneumatiky YOKOHAMA E70N zaisťujú odolnosť proti opotrebeniu a dlhú životnosť. Špeciálna zmes gumy zlepšuje priľnavosť na ceste a zaisťuje rovnomerné opotrebenie; čo prispieva k celkovému pohodliu a bezpečnosti pri jazde. Veľké ramenné bloky poskytujú silu a pevnosť pri prejazde zákrutami. Obvodové drážky veľmi dobre odvádzajú vodu a vytvárajú viac záberových hrán pre lepší prenos výkonu na ľubovoľnom povrchu.Prvá výbava Nissan Juke.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 94 (670kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 631636 |
| Dezén | E70N |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo