V103 ADVAN ŠPORTUplatnenie: Luxusné vozidlá; výkonné športové vozidlá; SUVVýhody• Dokonalá rovnováha športového výkonu a komfortu• Rýchlostný index cez 300 km/h (v závislosti od veľkosti)• Výnimočná ovládateľnosť a brzdenie za extrémnych podmienok• Širšia ponuka veľkostí spĺňajúca množstvo luxusných a tuningových vozidiel• K dispozícii schválená špecifi kácia pre originálne vybavenieVlastnosti• Zmes pre dokonalé priľnutie s nízkou závislosťou na teplote• Inovačný asymetrický dizajn behúňa ADVAN na dosiahnutie mimoriadnej riaditeľnosti• Exkluzívna konštrukcia pre vysoký výkon; vysokú rýchlosť a vysoké zaťaženie!!! Dôležité upozornenie k používaniu samonosných („Runflat“) pneumatík (ADVAN Sport ZPS) !!!Vozidlo musí byť vybavené zariadením na sledovanie tlaku v pneumatikách.Keď sa objaví varovná signalizácia nízkeho tlaku:- neprekračujte rýchlosť 80 km/hod (50 míľ/hod);- ukončite jazdu než prejdete 80 km (50 míľ);- po ukončení jazdy pneumatiku nehustite ani neopravujte.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 95 (690kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 98.00 l |
| EPREL | 631904 |
| Dezén | ADVAN Sport V103 Z.P.S |
| Druh | Run Flat |
| Ochrana ráfiku | RPB |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo