BRIDGESTONE TURANZA ALL SEASON 6 DRIVEGUARDPrémiová celoročná pneumatika s technológiou Run-Flat pre maximálnu bezpečnosť. Bridgestone Turanza All Season 6 DriveGuard je navrhnutá pre osobné automobily a kombinuje komfort; spoľahlivosť a špičkový výkon v každom počasí.Vďaka certifikácii 3PMSF (Three Peak Mountain Snowflake) zvláda aj zimné podmienky a unikátna technológia DriveGuard Run-Flat umožňuje pokračovať v jazde aj po defekte.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Celoročná bezpečnosť: Výborná priľnavosť na suchu; mokre aj snehu vďaka pokročilej zmesi behúňa a modernej lamelovej technológii.- DriveGuard Run-Flat Technology: Možnosť dojatia až 80 km pri rýchlosti do 80 km/h aj po strate tlaku v pneumatike - maximálna bezpečnosť a pohodlie.- Odolnosť a komfort: Optimalizovaná konštrukcia a dezén znižujú hlučnosť a vibrácie; zvyšujú životnosť a zlepšujú jazdný komfort.- Pripravená na budúcnosť: Pneumatika je navrhnutá tak; aby bola vhodná aj pre elektromobily a moderné vozidlá s vyššou hmotnosťou.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Run Flat a EV ready |
| EPREL | 2067570 |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | TURANZA ALL SEASON 6 DRIVEGUARD |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo