FIRESTONE ROADHAWK 2 - nové letné pneumatiky.Firestone Roadhawk 2 poskytuje skvelý výkon po celý deň v akejkoľvek prevádzke.Pneumatika; ktorá nestráca nič zo svojich vynikajúcich jazdných vlastností po celú dobu svojej životnosti.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Najlepšia priľnavosť na mokre vo svojej triede.- Najlepšie brzdné výkony na suchu vo svojej triede.- Konzistentné výkony po celú dobu životnosti pneumatiky.- Dlhá životnosť..
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 94 (670kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | B |
| EPREL | 501249 |
| Ochrana ráfiku | |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Dezén | ROADHAWK 2 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo