DUNLOP ALL-SEASON 2 - celoročné pneumatiky; ktoré sú synonymom pre dlhotrvajúcu kvalitu a bezpečnú jazdu za každého počasia.Vďaka technológii 3D drážok posyktujú pneumatiky efektívny brzdný výkon; zlepšenú trakciu a stabilitu za všetkých poveternostných podmienok.Pevná konstra pneumatík zaisťuje dobrú ovládateľnosť za akéhokoľvek stavu vozovky.Ďalšou prednosťou pneumatík Dunlop All-Season 2 je tiež optimalizovaná stopa zaisťujúca vysoký kilometrový nájazd.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Efektívny brzdný výkon za všetkých poveternostných podmienok- Vysoký kilometrový nájazd- Dobrá ovládateľnosť za akéhokoľvek stavu vozovky- Označenie M+S a 3PMSF- Vynikajúce jazdné vlastnosti po celý rok
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 95 (690kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Druh | Štandardné |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 1955768 |
| Dezén | ALL SEASON 2 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo