Nokian Tyres Wetproof 1 - najvyššia bezpečnosť obzvlášť v daždivých dňoch a na vlhkej vozovke.Nové letné pneumatiky Nokian Tyres Wetproof 1 určené pre osobné vozidlá; vozidlá SUV a crossovery. Táto pneumatika je vhodná aj pre elektromobily.Táto prvotriedna pneumatika vyniká najmä svojimi skvelými brzdnými schopnosťami na mokrom povrchu a vysokou odolnosťou proti akvaplaningu.Pneumatika Nokian Tyres Wetproof 1 ponúka skvelú vyváženosť medzi maximálnym komfortom a extrémnou bezpečnosťou; ale zároveň sa vyznačuje nízkym valivým odporom a zvýšeným kilometrovým výkonom.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:• Výnimočná bezpečnosť na mokrých cestách.• Vynikajúci kilometrový výkon.• Pocit komfortnej jazdy.• Nízky valivý odpor šetrí energiu a životné prostredie.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 100 (800kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 105.00 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 1776622 |
| Dezén | Wetproof 1 |
| DOT | 2024 |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo