| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 100 (800kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 1968774 |
| Dezén | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Duša | TL |
| Druh | Samozacelující a EV ready |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Trieda vozidla | C1 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo