| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 95 (690kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 1573217 |
| Objem | 88.58 l |
| Dezén | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| DOT | 2025 |
| Špecifikácia | * |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo