LK01 S FIT EQ+ je určená pre vodičov; ktorí požadujú vysoký výkon na mokrom aj suchom povrchu; vrátane výrazne zlepšenej ovládateľnosti a brzdného výkonu za mokra.Ultra výkonná letná pneumatika pre osobné automobily s výrazne vylepšenou ovládateľnosťou a brzdným výkonom za mokra.Pokročilý asymetrický dezén behúňa prispieva k výnimočnému výkonu na všetkých spevnených povrchoch a za každých podmienok.Pneumatika S FIT EQ+ prináša vodičom príjemnejšiu a pohodlnejšiu jazdu; pretože ponúka nižšiu hlučnosť a menej vibrácií.Pneumatika S FIT EQ+ je určená pre inteligentných vodičov; ktorí chcú ako dlhšiu životnosť; tak aj nižšiu spotrebu paliva.Optimalizovaný profil pneumatiky navrhnutý s využitím pokročilej počítačovej simulácie zvyšuje brzdný výkon a vďaka rozloženiu zaťaženia na celú kontaktnú plochu pneumatiky zaisťuje rovnomerné opotrebenie.Pneumatika S FIT EQ+ využíva novú technológiu pre prémiové vozidlá; ktorá bola vyvinutá v záujme výnimočnej ovládateľnosti a maximálneho pohodlia pri jazde.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Asymetrický dezén behúňa zaisťujúci bezpečnú jazdu.- Dlhá životnosť a nižšia spotreba paliva.- Pôsobivý brzdný výkon a ovládateľnosť.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 95 (690kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Dezén | LK01 S FIT EQ+ |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo