Hankook **RH17 Ventus S2 AS X** je celoročná pneumatika určená pre SUV a luxusné vozidlá. Ponúka vyvážený výkon na suchých; mokrých aj zasnežených povrchoch. Jej asymetrický dezén zlepšuje priľnavosť a stabilitu; zatiaľ čo široké drážky efektívne odvádzajú vodu a minimalizujú riziko aquaplaningu. Pneumatika je navrhnutá pre pohodlnú; tichú jazdu a dlhú životnosť; čím je ideálnou voľbou pre každodenné aj diaľničné použitie.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | B |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 1849411 |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Dezén | RH17 Ventus S2 AS X |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 67 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo