Hankook RA43 Dynapro HP2 je prémiová pneumatika určená pre SUV a cross-overy; navrhnutá na pohodlnú a bezpečnú jazdu na cestách. Ponúka vynikajúcu trakciu na mokrých aj suchých povrchoch; nízky valivý odpor a tichý chod. Vďaka optimalizovanému dezénu a zmesi poskytuje rovnomerné opotrebovanie a dlhšiu životnosť; pričom zlepšuje stabilitu a ovládateľnosť pri vyšších rýchlostiach. Ideálna pre každodenné použitie a diaľničné jazdy.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 107 (975kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 2042990 |
| Dezén | RA43 Dynapro HPX |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo