GOODYEAR EAGLE F1 SUPERCAR 3RPneumatika je vyrobená z pretekárskej zmesi; ktorá pomáha dosahovať vynikajúce výkony na suchom a mokrom povrchu a poskytuje konzistentné časy na kolo.Asymetrický dezén s veľkými a agresívnymi rebrami behúňa pomáha zabezpečiť fenomenálnu priľnavosť a presnú odozvu riadenia.Jedinečne navrhnuté veľké vonkajšie ramená a stredové bloky pomáhajú zabezpečiť maximálnu priľnavosť v zákrutách a výnimočnú stabilitu riadenia na suchu.Technológia Combination Grip pomáha poskytovať vynikajúcu priľnavosť v zákrutách; vďaka čomu vozidlo manévruje istejšie pri brzdení a zrýchľovaní v zákrute.Kľúčové vlastnosti a charakteristiky: - Presná odozva riadenia. - Vynikajúci výkon. - Fenomenálna priľnavosť.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 285 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 1572040 |
| Objem | 142.66 l |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Špecifikácia | T0 |
| Dezén | EAGLE F1 SUPERCAR 3R |
| Zosilnenie | XL |
| Druh | Štandardné |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo