| Sezóna | Letné |
| Šírka | 275 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R21 |
| Hmotnostný index | 107 (975kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | A |
| Objem | 167.69 l |
| EPREL | 1382698 |
| Dezén | EAGLE F1 ASYMMETRIC 5 |
| Druh | Snižující hluk uvnitř vozidla |
| Špecifikácia | MO |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo