| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 95 (690kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | A |
| EPREL | 1443229 |
| Objem | 94.92 l |
| Špecifikácia | (+) |
| Dezén | EFFICIENTGRIP PERFORMANCE 2 |
| DOT | 2024 |
| Druh | EV |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 68 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo