INTENSA SUV 2 - Vysokovýkonná letná pneumatika pre SUV; ktorá vyniká na mokrých cestách.Moderná technológia zmesi pre SUV; Špeciálny tvar dutiny pre SUV spolu s modernou zmesou s obsahom siliky zvyšuje priľnavosť pneumatiky na mokrých cestách; a tak umožňuje pohotové brzdenie a iné skvelé vlastnosti na mokrom povrchu.Pevné vonkajšie ramená; Pevné vonkajšie ramená dodávajú väčšiu silu a pevnosť; čo zaručuje lepšiu priľnavosť pri ovládaní vozidla v zákrutách.Zmes behúňa s nízkym valivým odporom; Nová moderná zmes behúňa znižuje valivý odpor; a teda aj spotrebu paliva; zatiaľ čo konštrukcia optimalizovaná pre SUV znižuje opotrebúvanie behúňa.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - Spoľahlivý výkon na mokrých vozovkách.- Precízne ovládanie na suchých cestách.- Pneumatika; ktorá šetrí vašu peňaženku: trvácna a palivovo úsporná.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 121.00 l |
| EPREL | 1871167 |
| Dezén | INTENSA SUV 2 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo