Michelin Pilot Sport 4Poznáte rozdiel okamžite. Neskutočne dobre drží stopu na suchu. Oproti predchádzajúcej generácii sa nová verzia Pilot Sport tiež výrazne zdokonalila v správaní na mokrej vozovke.Výhody letnej pneumatiky Michelin Pilot Sport 4 Precízna odozva na riadenie Skvelá adhézia na mokre Vysoký kilometrový priebeh Veľmi krátka brzdná dráha.Dominantným znamením tohto dezénu sú štyri pozdĺžne drážky; ktoré spoľahlivo odvádzajú vodu. Vďaka tomu je perfektne stabilný aj v tom najväčšom lejaku.Vysoký obsah siliky a funkčných elastomérov sa stará o vynikajúcu adhéziu na každom povrchu. Vysoko výkonné pneumatiky musia byť dostatočne tuhé; aby poskytovali precízny handling a vysokú odolnosť voči opotrebovaniu.V prípade dezénu Pilot Sport 4 túto požiadavku zaisťuje tuhá zmes pretkaná nylonovými a aramidovými vláknami. Francúzski inžinieri využili pri vývoji Michelin Pilot Sport 4 skúsenosti pretekárov Formule a WRC.Výsledkom je najlepšia športová pneumatika; akú môžete v súčasnej dobe mať. Navyše má špeciálnu dizajnovú bočnicu; takže bude na vašom aute tiež skvele vyzerať.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 94 (670kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 0.07 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 1765401 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Dezén | PILOT SPORT 4 S |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo