PIRELLI P ZERO E - novinka pre letnú sezónu 2024.Nová EV pneumatika špeciálne vyvinutá pre elektrické a plug in hybridné vozidlá; aby spĺňala ich špecifické potreby.Nová P Zero E je vyrobená z viac ako 55 % z biologických a recyklovaných materiálov; ako sú : prírodný kaučuk; ryžové šupky; bio živica.Nová technológia RunForward umožňuje v prípade defektu pokračovať v jazde až 40 km pri zníženej rýchlosti.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - Pneumatika EV.- Najlepšie označenie - A-A-A.- Vynikajúci výkon. - Technológia RunForward.- Výnimočný jazdný komfort.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 98 (750kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | A |
| EPREL | 1673553 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Špecifikácia | (+) |
| Dezén | PZERO E |
| Druh | Run Flat, elektrické vozy |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo