| Sezóna | Letné |
| Šírka | 31x10.5 mm |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 109 (1030kg) |
| Rýchlostný index | R |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Dezén | LION SPORT A/T100 |
| Trieda vozidla | C2 |
| EPREL | 437127 |
| Duša | TL |
| Druh | All Terrain |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo