Continental PremiumContact 7 - lepší ako kedykoľvek predtým.Nová letná pneumatík pre sezónu 2023.PremiumContact™ 7 poskytuje mimoriadny komfort; spoľahlivú bezpečnosť a lepší kilometrový výkon nezávisle od konfigurácie vozidla.Nová zmes RedChili v PremiumContact™ 7 vám umožní preskočiť akúkoľvek fázu zahrievania a umožňuje bezpečné brzdenie hneď od začiatku.Vďaka novým technológiám a konštrukčným úpravám boli ovládateľnosť; brzdné schopnosti a jazdný komfort pneumatiky PremiumContact 7 oproti jej predchodcovi opäť vylepšené.Pri vývoji kládol Continental veľký dôraz na maximálnu bezpečnosť pre všetky typy jazdy.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Nástupca obľúbeného modelu PremiumContact 6 ponúka maximálnu bezpečnosť a komfort.- Vyvinutá pre vozidlá všetkých typov pohonu.- Spoľahnite sa na bezpečné brzdenie ihneď od začiatku cesty vďaka zmesi Redchili.- Zažite skvelú ovládateľnosť na mokrej i suchej vozovke.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 100 (800kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | B |
| EPREL | 1428733 |
| Objem | 94.94 l |
| Dezén | PremiumContact 7 |
| DOT | 2025 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo