V105 ADVANT SPORTUrčené pre: luxusné vozidlá; výkonné športové vozidláVýhody• Dokonalá rovnováha športového výkonu a komfortu• Vynikajúce funkcie za mokra• Nízky valivý odpor k úspore paliva• Nízky externý hluk• Schválená kvalita pre originálne vybavenieVlastnosti• Najpokročilejšia technológia YOKOHAMA pre šport a komfort• Ekologické technológie pre našu planétu• Výsledok spoločného vývoja s výrobcami luxusných a výkonných automobilov!!! Dôležité upozornenie k používaniu samonosných („Runflat“) pneumatík (ADVAN Sport ZPS) !!!Vozidlo musí byť vybavené zariadením na sledovanie tlaku v pneumatikách.Keď sa objaví varovná signalizácia nízkeho tlaku:- neprekračujte rýchlosť 80 km/hod (50 míľ/hod);- ukončite jazdu než prejdete 80 km (50 míľ);- po ukončení jazdy pneumatiku nehustite ani neopravujte
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 89 (580kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 82.00 l |
| EPREL | 630809 |
| Dezén | ADVAN Sport V105 Z.P.S |
| Druh | Run Flat |
| Ochrana ráfiku | RPB |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo