Pneumatika YOKOHAMA ADVAN SPORT V107 je určená pre ultra-výkonné sedanové autá; kupé; elektrické vozidlá a SUV. Zabezpečuje vysokú reaktivitu a presné riadenie pri prejazde zákrutami aj pri vysokých rýchlostiach.Jej exkluzívny dezén a vylepšený profil zlepšujú stabilitu pri vysokých rýchlostiach; zatiaľ čo široké ramenné bloky zvyšujú grip na suchu a zlepšujú jazdné vlastnosti. Špeciálna zmes gumy s ultra-mikrosilikou a kremíkom zabezpečuje pevný grip ako na suchej; tak pri brzdení na mokrom. Vďaka vysokej tuhosti oceľových pások je pneumatika stabilná aj pri veľkých rýchlostiach a prispieva k precíznemu riadeniu.Pneumatika je navrhnutá tak; aby poskytovala komfortnú jazdu bez kompromisov vo výkone. Jej vysoká tuhosť a inovatívne zmesi gumy zabezpečujú minimálnu deformáciu a zníženie straty energie; čo prispieva k väčšej ovládateľnosti a stabilitu na cestách.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 285 mm |
| Profil | 30 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 123.00 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 1386190 |
| Ochrana ráfiku | RPB |
| Dezén | ADVAN Sport V107 |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo