Yokohama Geolandar X-CV G99 je pneumatika navrhnutá pre luxusné SUV a vysoko výkonné crossovery. Táto pneumatika kombinuje výkon a pohodlie pre každodenné použitie s vynikajúcou trakciou a stabilitou na cestách.Svojím dizajnom dezénu a zmesou prírubu umožňuje pneumatika Geolandar X-CV G99 poskytnúť vynikajúci výkon na suchých a mokrých cestách; čo zabezpečuje bezpečnú jazdu v rôznych podmienkach.Vďaka špeciálnym technológiám je táto pneumatika odolná proti opotrebeniu a má dlhú životnosť. Ponúka tiež pohodlné jazdné vlastnosti a tichú jazdu; čo prispieva k príjemnému zážitku z jazdy luxusných SUV a crossoverov.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 103 (875kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 1235470 |
| Dezén | GEOLANDAR X-CV G99 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo