| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | Q |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | E |
| Objem | 0.10 l |
| EPREL | 638966 |
| Dezén | GEOLANDAR I/T-S G073 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | RPB |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo