GEOLANDAR SUV G055 M+SUrčené pre kompaktné SUVVýhody• Jazda ako osobné vozidlo• Úspora paliva• Nízky hluk• Bezpečná priľnavosť za mokraVlastnosti• Zmes nano BLEND• Pomarančový olej• Dizajn vzoru dezénu s päťmi drážkami• Drážky v zákrutách• Ľahký dizajn
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 107 (975kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 129.00 l |
| EPREL | 631643 |
| Dezén | GEOLANDAR SUV G055 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo