YOKOHAMA G038 GEOLANDAR H/T je pneumatika navrhnutá pre SUV a pick-upy; ktorá poskytuje vyvážený výkon a spoľahlivosť pre každodennú jazdu. Táto pneumatika je určená pre použitie v rôznych podmienkach a prostrediach; vrátane mestských ulíc; diaľnic a miernych terénov.Vzor dezénu je navrhnutý tak; aby poskytoval vynikajúcu trakci na suchu aj za dažďa; čo zlepšuje ovládateľnosť a bezpečnosť.Táto pneumatika je konštruovaná s ohľadom na odolnosť voči opotrebeniu; čo zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť pri každodennom používaní.Špeciálny dizajn dezénu a konštrukcia pneumatiky pomáhajú znižovať hluk a zlepšujú pohodlie jazdy pre posádku vozidla.Vďaka svojej všestrannosti a univerzálnemu použitiu je táto pneumatika ideálnou voľbou pre vodičov; ktorí hľadajú spoľahlivé a výkonné pneumatiky pre svoje SUV alebo pick-up vozidlá.Hlavné vlastnosti:- Spoľahlivá trakcia- Odolnosť voči opotrebeniu- Pohodlná jazda- Všestrannosť
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 265 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 110 (1060kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 631640 |
| Objem | 158.00 l |
| Ochrana ráfiku | RPB |
| Špecifikácia | MO |
| Dezén | GEOLANDAR H/T G038 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo