Bridgestone Turanza T005A - pohodlie na cestách.Turanza T005A je navrhnutá tak; aby ste si mohli vychutnať jazdu aj v náročných podmienkach.T005A ponúka najlepšie brzdné vlastnosti a handling vo svojej triede a to aj v daždivých dňoch.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Výnimočný komfort.- Nízka hlučnosť.- Najlepší výkon na mokrom povrchu vo svojej triede.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 285 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R21 |
| Hmotnostný index | 109 (1030kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | B |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 501875 |
| Dezén | TURANZA T005A |
| Druh | EV |
| Špecifikácia | R0 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo