Turanza ER33 je prémiová cestovná pneumatika určená pre Nissan Maxima a Lexus LS 430.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:Komfort a hospodárnosť.Wet Control.Originálna výbava pre Nissan a Lexus.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 102 (850kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 384717 |
| Dezén | TURANZA ER33 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo