Firestone Multihawk 2 - pneumatiky; ktoré fungujú dobre za všetkých podmienok.Komfortná tichá jazda; spoľahlivý brzdný výkon; perfektnú ovládateľnosť to všetko a oveľa viac vám ponúka Multihawk 2.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Vysoká odolnosť voči nerovnomernému opotrebovaniu.- Vyvážený výkon na suchu.- Dobrý výkon na mokre.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 155 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R13 |
| Hmotnostný index | 73 (365kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 382799 |
| Dezén | MULTIHAWK 2 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo