Turanza ER33 je prémiová cestovná pneumatika určená pre Nissan Maxima a Lexus LS 430.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:Komfort a hospodárnosť.Wet Control.Originálna výbava pre Nissan a Lexus.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 91 (615kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 381204 |
| Dezén | TURANZA ER33 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 68 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo