BRIDGESTONE POTENZA S001Potenza S001 ponúka senzačnú výkonnosť; presnú ovládateľnosť a skutočné športové výkony na mokrej aj suchej vozovke.Kľúčovými prvkami pneumatiky Potenza S001 sú jej asymetrický dezén a inovatívne konštrukcie; ktoré zaručujú novú úroveň športovej ovládateľnosti a výkonu na suchej aj mokrej vozovke.Ramenné bloky na vonkajšej strane s vysokou priľnavosťou. Veľké vysoko priľnavé pevné bloky na vonkajšej strane poskytujú v zákrutách vynikajúcu priľnavosť. Pozdĺžna tuhosť poskytuje požadovaný brzdný účinok.Pozoruhodná odozva riadenia a presnosť pre vzrušujúce pocit z jazdy. Dokonalá stabilita vo vysokých rýchlostiach vďaka stredovému obvodovému rebru.Zvyšuje pozdĺžnu tuhosť pre lepší brzdný účinok a ovládateľnosť. Pritom zachováva vertikálnu tuhosť pre priľnavosť v zákrutách a jazdný komfort.Vysoký uhol priečnych drážok zlepšuje odvod nadbytočnej vody z oblasti kontaktnej plochy s vozovkou do hlavných drážok na zlepšenie odolnosti proti akvaplaningu.Široké obvodové drážky na účinný odvod vody.Moderná konštrukcia behúňa zamedzuje nadbytočnej hlučnosti pneumatiky. Ľahká konštrukcia nárazníkových pásov na zníženie valivého odporu a na zvýšenie úspory paliva.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Maximálne výkony pri vysokých rýchlostiach.- Ovládateľnosť na mokrom povrchu.- Priľnavosť.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 185 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 82 (475kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 419927 |
| Dezén | POTENZA S001 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 67 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo