DUELER H/T 684 IIDueler HT 684 II sú prémiové SUV pneumatiky navrhnuté pre vozidlá Cadillac Escalade a Toyota Land Cruiser.Pneumatika poskytuje dobrý výkon na ceste aj mimo nej. Vďaka robustnej konštrukcii pneumatiky prekonáte aj tie najhoršie podmienky bez problémov.Moderná zmes s obsahom siliky zlepšuje kilometrový priebeh a skracuje brzdnú dráhu na mokrom povrchu.Najdôležitejšie vlastnsoti a charakteristiky:- Prémiové SUV pneumatiky.- Dobrý výkon.- Vyšší kilometrový výkon.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 382223 |
| Dezén | DUELER H/T 684 II |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo