Potenza RE050A I je letná pneumatika run-flat vyvinutá exkluzívne pre konkrétne vozidlá BMW; Ferrari; Mazda a malé vozidlá.Potenza RE050A RFT je navrhnutá tak; aby aj po defekte umožnila dojazd ďalej ako 80 km. Vynikajúca priľnavosť na suchej aj mokrej vozovke.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- dokonalá presnosť riadenia.- výborná ovládateľnosť.- asymetrický dezén.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 93 (650kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Dezén | POTENZA RE050A I |
| Druh | Run Flat |
| Konštrukcia | Radiální |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo