BRIDGESTONE POTENZA RE050AZvládnite bravúrne svoju cestu a prebuďte svoje zmysly.Doprajte si maximálnu stabilitu v zákrutách aj priamom smere a skvelý brzdný výkon za sucha.Perfektná pneumatika pre náročných a športovo založených vodičov.Vhodná pre množstvo modelov športových vozidiel.Vhodná pre široké spektrum vozidiel; od super športov ako Enzo Ferrari k populárnym vozidlám ako Golf V.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- dokonalá presnosť riadenia.- odozva a ovládateľnosť.- vynikajúca priľnavosť na mokrom povrchu.- pohodlná jazda s nízkou hladinou hlučnosti.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 665242 |
| Dezén | POTENZA RE050A |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo