BluEarth * Winter V906 - zimní pneumatika pro kompaktní vozy; vozy střední třídy a kompaktní SUV.Nejdůležitější vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Excelentní výkon na mokru i na sněhu.- Dlouhá životnost.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 105 (925kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 132.00 l |
| EPREL | 1632494 |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné |
| Dezén | BluEarth-Winter V906 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo