BluEarth * Winter V906 - zimní pneumatika pro kompaktní vozy; vozy střední třídy a kompaktní SUV.Nejdůležitější vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Excelentní výkon na mokru i na sněhu.- Dlouhá životnost.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 100 (800kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 709584 |
| Objem | 108.00 l |
| Dezén | BluEarth-Winter V906 |
| DOT | 2025 |
| Ochrana ráfiku | RPB |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo