A Pirelli P7 Cinturato abroncsot elsősorban a közepes és nagy teljesítményű autók legújabb generációjához tervezték; és a nedves teljesítmény; a precíz kanyarodás; a fékbiztonság és a hosszú távú tartás előnyeit élvezik. Az abroncs biztonságosan és erőteljesen vezethető; ami a gumiabroncsok hatékonyságát nedves felületen; magabiztos fékezést; kanyarodást; kormányzási reakciót; valamint kényelmes hosszú országúti vezetést eredményez. Pirelli P7 Cinturato gumiabroncs minta A vonzó Pirelli P7 Cinturato gumiabroncs mintázat a stílust agresszív megjelenéssel ötvözi. A gumiabroncs mintázatát úgy alakították ki; hogy bármilyen felületen maximalizálja a kezelhetőséget; a tapadást; a fékezést és az oldalirányú tapadást még szélsőséges kanyarokban is.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 98 (750kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Dezén | P7 CINTURATO RUN FLAT |
| Náprava | |
| DOT | 2021 |
| EPREL | 595238 |
| ProvozN | |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 67 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Duša | TL |
| Druh | Run Flat |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo