Bridgestone Turanza All Season 6 Nová prémiová celoročná pneumatika pripraví vodiča na zvládnutie celoročných stresových podmienok s maximálnou kontrolou.Pneumatika Bridgestone Turanza All Season 6 bola vyvinutá na základe komplexného prieskumu trhu a podnetov vodičov tak; aby maximálne vyhovovala každodenným potrebám po celý rok.Bridgestone Turanza All Season 6 ponúka vynikajúci brzdný výkon počas všetkých ročných období; výnimočný výkon na snehu a vynikajúci kilometrový výkon.Bridgestone Turanza All Season 6 vykazuje o 20% zlepšenie v porovnaní so svojim predchodcom Bridgestone Weather Control A005 EVO.Technológia Enliten - Táto technológia kombinuje patentovanú zmes; odľahčenú konštrukciu a nízky valivý odpor. Výsledkom je vyšší kilometrový dojazd a až o 30% nižší valivý odpor ako štandardná pneumatika.Pneumatiky s technológiou Enliten tiež prispievajú k zníženiu spotreby paliva a emisií CO2 pri vozidlách so spaľovacími motormi a pri elektromobiloch predlžujú dojazd a životnosť ich akumulátorov.Najdôležitejšie vlastnostia charakteristiky:- 3PMSF.- Technológia Enliten.- Prémiový výkon.- Komfort a bezpečnosť po celý rok.- Vynikajúci brzdný výkon.- Vynikajúci kilometrový výkon.- Vhodná pre štandardné aj elektrické vozidlá.- Skvelé jazdné vlastnosti po celý rok.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 91 (615kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 501810 |
| Dezén | TURANZA ALL SEASON 6 |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo