Bridgestone Turanza Eco je ekologická letná pneumatika; navrhnutá s využitím technologického riešenia Enliten a vybraná ako OE pneumatika pre Volkswagen Golf 8.Bridgestone Turanza Eco demonštruje sebavedomé jazdné vlastnosti na mokrom aj suchom povrchu; dobrú priľnavosť k vozovke; nízky valivý odpor; vynikajúcu trakciu a vynikajúce brzdné schopnosti.Letná pneumatika Bridgestone Turanza Eco je určená na montáž na moderné mestské autá; ktoré sú vystavené zvýšenému zaťaženiu v dôsledku každodenného intenzívneho používania.Navyše; tento model bol vytvorený s ohľadom na všetky požiadavky na pneumatiku; ktorá sa dá namontovať aj na EV.Model pneumatiky patrí do „zeleného“ radu spoločnosti a jeho vplyv na životné prostredie je minimalizovaný.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 101 (825kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | A |
| EPREL | 502389 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Špecifikácia | (+) |
| Dezén | TURANZA ECO |
| Druh | Samozacelující, EV |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo