Bridgestone Turanza 6 - novinka pre letnú sezónu 2023.Nová prémiová pneumatika ponúka najlepšie výkony na mokre vo svojej triede; mimoriadne dlhú životnosť a vyššiu hospodárnosť.Bridgestone Turanza 6 dáva vodičom pocit kontroly nad svojim vozidlom a istoty pri šoférovaní za každého počasia.Bridgestone Turanza 6 je vďaka najmodernejším technológiám pripravená aj pre hybridne a elektricky poháňané vozidlá.Vybrané rozmery obdržali vo svojej triede najlepšie hodnotenie A na štítku v kategórii valivého odporu vďaka novo zavedenej aerodynamickej ochrane ráfika.Rad pneumatík Turanza to sú letné prémiové pneumatiky; ktoré vodičom zaistia istotu a kontrolu nad svojim vozidlom pri jazde na mokrom aj suchom mieste.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Najmodernejšie konštrukčné technológie.- Mimoriadne dlhá životnosť.- Vynikajúca ovládateľnosť.- Vyššia odolnosť voči opotrebovaniu.- Komfortnejšia jazda vďaka nižšej hlučnosti.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R21 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| EPREL | 502164 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Špecifikácia | *MO-S |
| Dezén | TURANZA 6 |
| Druh | Snižující hluk uvnitř vozidla |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo