LEAO iGREEN All SeasonCeloročná pneumatika pre osobné vozidlá a vozidlá SUV.Unikátna zmes behúňa zaručuje spoľahlivú trakciu po celý rok za všetkých poveternostných podmienok.LEAO iGREEN All Season má špeciálne navrhnutý dezén; ktorý zlepšuje ovládateľnosť a zvyšuje priľnavosť v zákrutách.Optimalizovaná zmes behúňa znižuje hlučnosť pneumatiky.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Výborná ovládateľnosť.- Nižší valivý odpor.- Dobrá priľnavosť na mokrej i zasneženej vozovke.- Skvelé jazdné vlastnosti po celý rok
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 88 (560kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 436408 |
| Dezén | iGREEN All Season |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo