LEAO WINTER DEFENDER Ice I-15 SUVZimná pneumatika pre vozidlá SUV špeciálne vyvinutá tak aby poskytovala čo najlepší výkon na snehu; snehovej brečke aj na mokrom povrchu.LEAO WINTER DEFENDER Ice I-15 SUV ponúka excelentné jazdné vlastnosti a skvelú ovládateľnosť na každom zimnom povrchu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Excelentné jazdné vlastnosti na snehu; ľade i roztopenom snehu.- Maximálna stabilita a jazdný komfort.- Výnimočná priľnavosť na špiku aj na snehu.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 275 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 114 (1180kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 439753 |
| Dezén | WINTER DEFENDER Ice I-15 SUV |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo