LEAO WINTER DEFENDER UHPVýkonná zimná pneumatika pre osobné vozidlá a vozidlá SUV.LEAO WINTER DEFENDER UHP je zimná pneumatika poskytujúca excelentný jazdný výkon v chladných klimatických podmienkach a zároveň komfortnú a tichú jazdu na suchej ceste.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Excelentná ovládateľnosť na snehu.- Vysoká odolnosť proti akvaplaningu.- Výborné trakčné vlastnosti na snehu.- Skvelé jazdné vlastnosti.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 439494 |
| Dezén | WINTER DEFENDER UHP |
| DOT | 2023 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo