Nokian Tyres Snowproof 2 SUV - novinka pre zimnú sezónu 2023/2024.Nová pneumatika Nokian Tyres Snowproof 2 SUV je prispôsobená potrebám vysokovýkonných a vysokých vozidiel SUV. Pneumatika Snowproof 2 SUV; ktorá je vybavená rovnakými bezpečnostnými prvkami a pokročilými technológiami ako model pre osobné vozidlá; zaručuje väčšiu odolnosť a stabilitu pri presnej a spoľahlivej manipulácii s ťažkým nákladom. Pneumatika Nokian Tyres Snowproof 2 SUV ponúka prvotriednu priľnavosť v zimnom období; najmä na snehu. Nokian Tyres Snowproof 2 SUV je bezpečná a spoľahlivá prémiová zimná pneumatika pre vodičov osobných vozidiel v strednej Európe. Najdôležitejšou vlastnosťou pneumatiky je jej výnimočná bezpečnosť za všetkých zimných podmienok; čím zaručuje vynikajúce výkony na snehu; rozblatenom snehu a mokrom povrchu.Či už jazdíte po rýchlych diaľniciach; v rušnej mestskej premávke alebo na malebných alpských cestách; jazdné reakcie sú vždy predvídateľné a pod vašou kontrolou.Kľúčové vlastnosti a charakteristiky: - 3PMSF. - Vynikajúca odolnosť voči aquaplaningu.- Vynikajúca priľnavosť na snehu.- Maximálny komfort jazdy.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 265 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 114 (1180kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 1295043 |
| Objem | 160.00 l |
| Dezén | Snowproof 2 SUV |
| DOT | 2024 |
| Špecifikácia | Aramid |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo