Nokian Tyres Snowproof 2 - novinka pre zimnú sezónu 2023/2024.Nová pneumatika Nokian Tyres Snowproof 2 zvláda všetky zimné jazdné podmienky vďaka špeciálnym bezpečnostným prvkom pre mokré a suché cesty; ako aj cesty pokryté snehom a kašovitou vrstvou snehu. Obnovená gumová zmes obsahuje vysoký podiel oxidu kremičitého; ktorý zlepšuje priľnavosť pneumatiky na mokrom povrchu.Pneumatika Nokian Tyres Snowproof 2 ponúka prvotriednu zimnú priľnavosť; najmä na snehu. Nokian Tyres Snowproof 2 je bezpečná a spoľahlivá prémiová zimná pneumatika pre vodičov osobných vozidiel v strednej Európe. Najdôležitejšou vlastnosťou pneumatiky je jej výnimočná bezpečnosť za všetkých zimných podmienok; čím zaručuje vynikajúci výkon na snehu; rozblatenom snehu a mokrom povrchu.Či už jazdíte po rýchlych diaľniciach; v rušnej mestskej premávke alebo na malebných alpských cestách; jazdné reakcie sú vždy predvídateľné a pod vašou kontrolou.Kľúčové vlastnosti a charakteristiky: - 3PMSF. - Vynikajúca odolnosť voči aquaplaningu.- Vynikajúca priľnavosť na snehu.- Maximálny komfort jazdy.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 95.00 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 1295094 |
| Dezén | Snowproof 2 |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo