| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 98 (750kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 79.35 l |
| EPREL | 1215815 |
| Dezén | CrossContact H/T |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2023/1115 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo