Grabber AT3 - Terénne pneumatika vyvinutá tak; aby vyhovovala potrebám vodičov SUV; pick-upov a terénnych vozidiel; ktorí chcú kombináciu výnimočných schopností off-road aj istoty na cestách.Inovatívny dizajn dezénu dosahuje výnimočné priľnavosti v teréne. Dezén Grabber AT3 má perfektné samočistiace schopnosti; ktoré oceníte pri jazde bahnom.Skvelé jazdné vlastnosti na ceste aj mimo nej.Ochranné rebro ráfika chráni oblasť pneumatiky a pätky kolesá pred poškodením spôsobeným obrubníky a terénnymi prekážkami.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 50:50 cesta / off-road.- Výnimočný záber.- Maximálny komfort.- Výnimočné jazdné vlastnosti.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 265 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R21 |
| Hmotnostný index | 108 (1000kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | E |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 1259675 |
| Dezén | GRABBER AT3 |
| Druh | All Terrain |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo