| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 103 (875kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | A |
| Dezén | SCORPION |
| EPREL | 596353 |
| Náprava | |
| ProvozN | |
| DOT | 2020 |
| Druh | EV |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo