PILOT SPORT EV- vyrobená pre dlhotrvajúcu elektrifikovanú ovládateľnosť na ceste.Využite s istotou plný potenciál vášho vysokovýkonného elektrického vozidla.Pneumatika s dlhou životnosťou znižuje vďaka konštrukcii MaxTouch vašu ekologickú stopu.Dojazd dlhší o 50 km pre vysokovýkonné elektrické vozidlá.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 265 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R21 |
| Hmotnostný index | 103 (875kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 86.25 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 1743660 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Dezén | PILOT SPORT EV |
| Druh | Snižující hluk uvnitř vozidla, |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo