Klasická konštrukcia pneumatík s modernými výkonovými charakteristikami. Vynikajúca priľnavosť; ovládateľnosť a brzdný výkon na mokrých i suchých vozovkách. Presné riadenie a stabilita aj za vyšších rýchlostí.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 155 mm |
| Profil | 80 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 83 (487kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 61.33 l |
| EPREL | 610409 |
| Dezén | SPORT CLASSIC |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 68 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo