FIRESTONE FIREHAWK SPORT - novinka na letnú sezónu 2023.Firestone Firehawk Sport je najnovšia vysoko výkonná letná pneumatika.Firehawk Sport ponúka okamžité reakcie na riadenie; výnimočnú adhéziu na mokrom povrchu a excelentné brzdné vlastnosti na suchu.Športový profil pneumatiky s asymetrickým dezénom poskytuje vodičovi maximálnu ovládateľnosť za akýchkoľvek podmienok.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Skvelé jazdné vlastnosti na mokru aj na suchu.- Dobrý pomer cena vs výkon.- Vynikajúca ovládateľnosť.- Spoľahlivosť a záruka kvality.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 30 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 92 (630kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 1895402 |
| Dezén | FIREHAWK SPORT |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo